Pomysłodawcą jest lady_flower123 , a ja zrobiłam obrazek-listę i też oczywiście postanowiłam się przyłączyć:).
O co chodzi?
Zabawa polega na umieszczeniu na swoim blogu, mniej więcej co tydzień (ale może być też częściej:D) zdobienia paznokci na dany temat. Takie paznokciowe zadanie domowe:D. Zaczynamy oczywiście od pierwszego zadania i tak 'jedziemy' po kolei przez 10 tygodni. Oczywiście nie ma ścisłych terminów, ma to być w końcu zabawa:)! Można zacząć kiedy się będzie miało ochotę:).
Wszystko jest też opisane u lady_flower123 w TYM poście.
Jesli przyłączycie się do akcji można oczywiście korzystać z obrazka:
Ja zaczynam jak tylko będę mieć pod ręką aparat, bo chwilowo jestem "bez".
Zapraszam wszystkich do zabawy :). Znajdzie się ktoś chętny:D?

Spróbuję się przyłączyć, ale nie wiem czy mi się uda - mam w kolekcji prawie same ciemne lakiery, reszta wyleciała w świat :DDD
OdpowiedzUsuńP.s. Kleo, zmalowałaś rewelacyjne logo zabawy! Masz kochana wielki talent! :)))
Ale będzie uciecha dla oczu! :)
OdpowiedzUsuńŚwietny ten obrazek :)))
czekam na posty :)
OdpowiedzUsuńchętnie bym się przyłączyła do zabawy, ale póki co zdobienie paznokci kompletnie mi nie wychodzi...
Logo jest cudne :) Jak ogarne sie życiowo i znajde w końcu czas to z przyjemnością sie przyłącze ;)
OdpowiedzUsuńZgadzam się, logo świetne :)
OdpowiedzUsuńJa się niestety nie przyłączę, bo ostatnio w ogóle nie mam głowy do paznokci, a cała szuflada lakierów czeka na recenzje :/
W ogóle coś Ci się z interlinią w komentarzach sknociło chyba :>
Co do mojej notki - określenie go małym nosem to zdecydowanie przesada :D Ale dostałam już radę, jak robić zdjęcia, żeby nie wychodził taki kartoflany, w wolnej chwili wypróbuję ;)
zdolniachasuper bsner:))) niestety moje paznokciwe sa na etapie regeneracji więc nie dołączę,ale z chęcią będę śledzić poczynania :) super zabawa:)
OdpowiedzUsuńJeśli jednak co tydzień a nie codziennie... to chętnie! :)) zacznę jak tylko zaliczę matmę :D
OdpowiedzUsuńBardzo fajny pomysł, jednak ja nie mam daru do zdobienia paznokci, ale z chęcią popatrzę jak inne dziewczyny sobnie radzą:)
OdpowiedzUsuńo, świetny pomysł! ja się chętnie zaangażuję jak już mi odrosną paznokcie - na razie staram się je odhodować od ostatniego obgryzania :P
OdpowiedzUsuńŚwietne logo, postaram się przyłączyć do zabawy :)
OdpowiedzUsuńI zaczęłam http://greatdee85.blogspot.com/2012/01/10-tygodniowa-akcja-paznokciowa.html :)
Usuńfajna akcja:) pomyślę:D
OdpowiedzUsuńŚwietny pomysł,moze się zdecyduję:-)
OdpowiedzUsuńmimo, że jestem wzorkowym beztalenciem, to chyba się skuszę, i wezmę udział:) fajny pomysł no i super obrazek!:)
OdpowiedzUsuńchociaz jestem laikiem, to kto wie:) może sie skuszę, na co drugi;)
OdpowiedzUsuńświetny pomysł :) jestem bardzo ciekawa twoich zdobień!
OdpowiedzUsuńGdybym tylko potrafiła ozdabiać paznokcie..
OdpowiedzUsuńlogo cudne, ja się nie przyłącze bo nie lubię u siebie zdobień ale będę śledzić Wasze :D
OdpowiedzUsuńŚwietna zabawa, chcę się włączyć [co prawda nie wiem, czy mi się to uda na sto procent :D] najpierw muszę w przybliżeniu rozplanować sobie ich wygląd :)
OdpowiedzUsuńpisałam już u Lady, genialny pomysł i z chęcią się przyłączam :)
OdpowiedzUsuńnapewno wezmę udział :)
OdpowiedzUsuńoj coś ciekawego i ja się przyłączam do zabawy
OdpowiedzUsuńbędę obserwować, pomysł bardzo fajny:))
OdpowiedzUsuńa bardzo chętnie wezmę udział :D może wreszcie sie zmuszę do zdobienia paznokci częściej niż raz na 3 miesiące:D
OdpowiedzUsuńA ja też wezmę udział nie umie zdobić paznokci ale zabawa to zabawa fajny pomysł...już obmyślam koncepcję:D
OdpowiedzUsuńAle fajna zabawa. ;D Zastanawiam się czy się na nią zdecydować, bo tak za bardzo nie mam talentu do zdobień, ale mnie to kusi, w końcu to tylko zabawa, nie konkurs. ;D
OdpowiedzUsuńStrasznie podoba mi się ten pomysł i chętnie wezmę udział:)
OdpowiedzUsuńChętnie bym wzięła udział, ale niestety zdobienie to moja nie najepsza strona.. (:
OdpowiedzUsuńSłyszałam wcześniej o firmie Mariza,ale gdzie można je kupić?
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Bubu
bardzo chetnie bym się przyłączyła jednak nie posiadam aż takiego talentu ;P
OdpowiedzUsuńjutro przyjezdzasz
OdpowiedzUsuńIdalio, dziekuje:) Byłoby bardzo miło:D
OdpowiedzUsuńSłomka,dzieki:)
simply_a_woman, jakbys kiedys zmieniła zdanie to oczywiscie zapraszamy:D
Lady In Purplee, dzieki:* Super:)
Orlica, dzieki:) Rozumiem:D A z komentarzami to nie mam pojecia:/
monica, fajnie,dzieki!
ejndzel, bardzo się cieszę:D
Anuullaa, w razie zmiany zdania zapraszamy:)!
a., o no to świetnie!
Greatdee, super:)
Cosmetics Freak, pomyśl pomyśl, moze dasz się skusić:)
OdpowiedzUsuńBasia8212, zapraszamy:)
annawanna, świetnie i nie przejmuj się to przeciez ma byc zabawa:D
Kolorowy Pieprz, byłoby super:)
adrianna :)
zoila, heh każdy kiedys nie umial:D
Beauty Wizaz :)
Zajęczaku zapraszamy serdecznie:D
lidzia007, o świetnie czekamy na zdobienia:)
Katie, bardzo się cieszę:)
madak6c, to świetnie:)
dontwastethetimee :)
wizażownia, świetnie:)
Makeupkama, bardzo sie cieszę i pewnie przygotujesz coś fajnego:)
ksv, zapraszam, mozesz dasz się skusic:) Nie trzeba miec żadnego wielkiego talentu:D
jjjustii, ooo extra, po cichu liczyłam na Ciebie:D
wiolka94, gdybys jednak zmieniła kiedys zdanie to zapraszamy:)
snow, w razie czego - można zaczynac w dowolnym termin:D
Bubu, kosmetyki z Marizy widuję czasem w niktórych drogeriach, ale chyba najlepiej zamawiać u konsultantek z tego co się orientuję:)
Super akcja ;) chyba też się zgłoszę ;))
OdpowiedzUsuńJa się już głosiłam u Lady-flower123 :) Świetna akcja, napiszę do Ciebie w sobotę, jak już maluję coś :)
OdpowiedzUsuńBardzo fajny pomysł, ale nie dla mnie, ponieważ nie umiem zdobić paznokci :D
OdpowiedzUsuńNie mam do tego talentu :D
Candice, będzie nam bardzo miło:D
OdpowiedzUsuńHikki, ale fajnie:D!
procentova, szkoda ..:))
Rozdanie organizuję na blogu i dostałaś ode mnie dodatkowy los za udzielenie się tam ;) Więc zapraszam
OdpowiedzUsuńsuper pomysł i zapraszam do mnie na konkurs :D
OdpowiedzUsuńSuper logo! I cała akcja bardzo mi się podoba :) Na 100% wezmę udział :)
OdpowiedzUsuńOstatnio nie mam pomysłu na paznokcie więc chetnie się przyłącze w najbliższym czasie :))
OdpowiedzUsuńFajna akcja :) Chętnie pooglądam, bo paznokcie i zdobienia to nie jest mój konik ;)
OdpowiedzUsuńlolita76548, dzieki:)
OdpowiedzUsuńjust be glamour, dzieki:)
Rebellious lady, oooo ale fajnie:D
Magda, to świetnie:)!
Bella :)
z dziką przyjemnością dołączyłabym do akcji, ale przez najbliższe 1,5 miesiąca bedę mieć w głowie tylko jedno - sesję ... :-////
OdpowiedzUsuńno dobra, no to spróbuję ;)
OdpowiedzUsuńja również przyłączę się do akcji, ale nie wiem czy dam radę trzymać się dokładnie terminów, postaram się:) zapraszam: kolorowo-na-paznokciu.blog.onet.pl
OdpowiedzUsuńSpróbuje a co mi szkodzi. Przecież to tylko zabawa :)
OdpowiedzUsuńSkuszona różnymi postami wielu blogerek dołączę się! (;
OdpowiedzUsuńPrzynajmniej spróbuje. (;
Super, fajnie że też bierzecie udział:)
OdpowiedzUsuń