Matowy tydzień :D! Użyłam zwykłych, błyszczących lakierów i na koniec nałożyłam warstwę matującego top coatu z Essence. Nie mam zbyt wielu matowych lakierów, bo w sumie nie są u nas jakoś bardzo popularne i zawsze wolę kupić zwykły lakier i ewentualnie go zmatowić niż np. kupić zwyczajną czerwień tylko dlatego, że ma matowe wykończenie ;).
Bazowy, musztardowy – Safari, jaśniejsze zielone paski – China Glaze Trendseter, ciemniejsze zielone paski – Color Alike Dżi Aj Dżejn.
Przyznam, że tak średnio mi się ten mani podoba. Połączenie kolorów dla mnie w sumie fajne, ale z efektu nie byłam do końca zadowolona.
Prace wszystkich osób biorących udział w Paznokciowym Projekcie Finish można zobaczyć TUTAJ.
ładnie wyszło :)
OdpowiedzUsuńJa bym tam jeszcze żółty dołączyła zamiast tego jasnego zielonego...
OdpowiedzUsuńTeż dobry pomysł:)
UsuńNawet nie miałam pojęcia, że istnieje coś takiego jak MATUJĄCY TOP COAT!!! A ja głupia matowe lakiery kupowałam, bez sensu :PPP
OdpowiedzUsuńale numer... :)))
Matujące topy są bardziej uniwersalne moim zdaniem:). Można kupić z Essence, Inglota czy Vipery:)
Usuńmuszę kupić sobie w końcu matujący top coat. :3
OdpowiedzUsuńŚlicznie to wygląda :)
OdpowiedzUsuńtrochę błotkowo, ale fajnie :)
OdpowiedzUsuńnieźle jest :)
OdpowiedzUsuńtrochę błotkowo, ale fajnie :)
OdpowiedzUsuńwoow ale ładne :) !
OdpowiedzUsuńdzieki!
Usuńnie moje kolory ale wiesz co nawet ładnie :D
OdpowiedzUsuńpomysł bardzo fajny, wykonanie też, tylko to połączenie kolorów nie do końca mi się podoba ;)
OdpowiedzUsuńWiem, dziwaczne trochę jest:D
UsuńTeż dałabym coś innego zamiast zieleni, ale i tak ładnie. :)
OdpowiedzUsuńMuszę gdzies wyczaić ten matujący top coat :)
OdpowiedzUsuńKilka firm ma w ofercie np. Essence, Vipera, Inglot, Catrice chyba też:).
Usuńzielony słabo widoczny, ale ogólnie mi się podoba :)
OdpowiedzUsuńKojarzy mi się z jakimś pasiastym wazonikiem :) Efekt nie najgorszy,ale w wersji niematowej wyglądało by to lepiej ;)
OdpowiedzUsuńMi właśnie chyba bardziej podobało się przed nałożeniem matującego top coatu hmm..
UsuńTrochę buro, ale wykonanie perfekcyjne :)
OdpowiedzUsuńŁadnie ;))
OdpowiedzUsuńMatowe lakiery coraz bardziej mi się podobają:) Fajnie to wymyśliłaś
OdpowiedzUsuńbardzo ładnie wyszło a kolorki super! :-)
OdpowiedzUsuńdzięki:)
Usuńale świetnie ci wyszło!
OdpowiedzUsuńkawy pomysł, ale efekt średnio mi sie podoba ;]
OdpowiedzUsuńWygląda świetnie !
OdpowiedzUsuńZapraszam do siebie na nowy post oraz do wzięcia udziału w konkursie :)
http://rockglamfashion.blogspot.com/
mi tam się bardzo ten mani podoba, zwłaszcza że sama nie potrafię takich cudeniek robić
OdpowiedzUsuńCiekawie to wygląda w sumie
OdpowiedzUsuńsą świetne ;)
OdpowiedzUsuńrzeczywiście mi efekt też nie za bardzo pasuje... Mani fajne, ale coś jest nie tak ;)
OdpowiedzUsuńNo właśnie coś nie gra;D
Usuńciekawy pomysł :)
OdpowiedzUsuńUrocze te paseczki! Przypominają mi moją bransoletkę, tylko ona ma intensywniejsze i trochę inne kolory.
OdpowiedzUsuńFajny pomysł, tez muszę coś matowego wymyślić:)
OdpowiedzUsuńfajne :P choć ja bym dała troszkę innny kolorek jako bazę :P
OdpowiedzUsuńCiekawe :)
OdpowiedzUsuńfajnie to wygląda :)
OdpowiedzUsuńmusze powiedzieć, że mi sie podoba! ;) taki niekonwencjonalny efekt;)
OdpowiedzUsuńdziękuje:)
Usuńsuper wyszło :) Muszę kupić ten top z essence :*
OdpowiedzUsuńpomysłowe, efekt świetny! :)
OdpowiedzUsuńMnie się bardzo podoba :)
OdpowiedzUsuńPrzepiękny kształt paznokci ! ;)
OdpowiedzUsuńdzięki:)
Usuńbardzo fajne paseczki :)
OdpowiedzUsuńFajnie wyszło, kojarzy mi się z takim wzorem sweterkowym.
OdpowiedzUsuńracja:) Jak w szkole!
UsuńZnowu paseczki:) Pieknie:)
OdpowiedzUsuńPodoba mi się, chociaż domalowałabym jakiś pasek na serdecznym jeszcze ;>
OdpowiedzUsuńA wiesz, że całe lato zbierałam się do paskowego mani i jakoś zebrać się nie mogłam ^^"
Fakt, serdeczny jakiś łysy:D.
UsuńNajwyższa pora:D. Za mną chodzi taki totalnie kolorowy paskowy mani ale ciągle jest jakiś inny wzorek do zrobienia:D
Mam takie samo zdanie jak ty - niby kolory i paski ok, ale jakoś nie do końca mi się podoba :P
OdpowiedzUsuńpaseczki są śliczne..ale ja nie mogę się w ogóle przekonać do matowych lakierów..
OdpowiedzUsuńPodziwiam Cię za cierpliwość :D Mi by się nie chciało tak bawić we wzorki itp. :D
OdpowiedzUsuńBardzo ciekawy mani :)
OdpowiedzUsuńŁadnie i starannie Ci to wyszło :) Podziwiam :)
OdpowiedzUsuńIle czasu się maluje takie paznokcie?
OdpowiedzUsuńJakie?
UsuńChyba chodzi konkretnie o ten wzorek. Nie wiem, nie umiem powiedzieć:)
UsuńZamiast takiego zgaszonego morskiego lepiej wyglądałby kobaltowy lub jaskrawy turkus :)
OdpowiedzUsuńAlbo intensywna czerwień lub czarny :)