Tym razem coś dziwacznego, nie mam pojęcia co sądzić o tym zdobieniu, które wykonałam na brokatowy tydzień ;).
Użyłam trzech glitterów: It’s Alive China Glaze, Glittering Garland Sensique i blado zielonego holograficznego brokatu z Color Clubu. Wszystkie lakiery kładłam na ciemnozielony lakier Essence z starej limitowanki Return to Paradise. Do tego czerwony lakier do zdobień i wysuszający top Poshe.
Prace wszystkich osób biorących udział w zabawie są TUTAJ :).
Pięknie Ci wyszło! Dla mnie mega-mega! :D
OdpowiedzUsuńA u mnie dziś piękna pomarańcz malinowa z China Glaze!
http://napieknosc.blogspot.com/
Jakie to ładne *_* ...
OdpowiedzUsuńJa Ci to tak równo wychodzi? Naprawdę szacun:)
OdpowiedzUsuńbardzo mi się podoba :)
OdpowiedzUsuńdziekuje:))
Usuńpazurki kojarzą mi się z wigilią :P
OdpowiedzUsuńKolory właściwie takie typowo wigilijne ;)
Usuńale cudaki! no super są, pomysłowe, cudne!
OdpowiedzUsuńjakie piękne! Im bliżej jesieni tym bardziej ciągnie mnie do ciemnych lakierów... :)
OdpowiedzUsuńMnie też:)!
UsuńPiękne zdobienie :)
OdpowiedzUsuńpowiem szczerze, że jeżeli chodzi o brokat to wolę prostotę - jeden brokacik i jest! :D XD
OdpowiedzUsuńRozumiem, to zdobienie bardzo "na bogato" jest :D
UsuńNoooo! Niezły!
OdpowiedzUsuńniepojęte jest dla mnie jak można umieć takie piękne paznokcie robić:)) hehe
OdpowiedzUsuńa kształt Twoich paznokci jest meega :)
pzdr :*
dzięki, bardzo mi miło:)
UsuńSuper Ci wyszło <3
OdpowiedzUsuńMi tak jak Darii kojarzą się z Wigilią, nie wiem dlaczego. Ale boskie są.
OdpowiedzUsuńChyba przez te kolory, dzięki:)
Usuńo wow ! niesamowite!
OdpowiedzUsuńKojarzą mi się z rybią łuską :D Kolory idealnie zgrane,podobają mi się bardzo :)
OdpowiedzUsuńŚwietne!!!
OdpowiedzUsuńBardzo interesujące! Dobrze dobrane kolory, podoba mi się! ;)
OdpowiedzUsuńGenialne !!! Nie próbowałam jeszcze tego typu kombinacji, ale na bank spróbuję, bo wygląda to cudnie :)
OdpowiedzUsuńDzieki, cieszę się,że się spodobały:)
UsuńPrzepiękne są! :)
OdpowiedzUsuńile tu pracy weszło - są śliczne
OdpowiedzUsuńciekawe :) chociaż czerwony zastąpiłabym czarnym. ^^
OdpowiedzUsuńCiekawe jakby wtedy to wyglądało:)
Usuńmroczny glitter :D fajnie, niebanalnie :)
OdpowiedzUsuńA mi kojarzy się z wzorem patchwork. Mega to wygląda.
OdpowiedzUsuńMi też się tak kojarzy, tak patchworkowy materiał:D
UsuńPodoba mi się takie połączenie :)
OdpowiedzUsuńa mnie się niespecjalnie to podoba, nie wiem...może gdyby glitterkowało na żywo to inaczej by było
OdpowiedzUsuńdoceniam świetne wykonanie, ale coś mi tu nie pasuje :) może inne kolorystyka?
Może:). Ja sama nie byłam do nich jakoś przekonana:))
UsuńCudowne *_*! Uwielbiam takie paznokcie!
OdpowiedzUsuńA mnie się BAAARDZo podoba, widać, że musiałaś trochę przy tym posiedzieć :)
OdpowiedzUsuńświetny efekt:)
OdpowiedzUsuńhttp://twoje-kosmetyki.blogspot.com/
Ale błysk :). Pięknie to wygląda :)
OdpowiedzUsuńBardzo mi się podoba to zdobienie :) świetny efekt :)
OdpowiedzUsuńRobi wrażenie :-)
OdpowiedzUsuńFajnie to wykombinowałaś, i co za precyzja, podziwiam:)
OdpowiedzUsuńFajny, bajerancki! Podoba mi się dobór kolorów :)
OdpowiedzUsuńrobią wrażenie, jak rybia łuska, piekne :D
OdpowiedzUsuńdziękuję:)
UsuńAle fajne! Wyglądają rewelacyjnie moim zdaniem. Ile zajęło Ci ich zmywanie?
OdpowiedzUsuńNie długo bo zmywałam sposobem na folię aluminiową :)
UsuńBardzo efektowny mani ;)
OdpowiedzUsuńbardzo mi sie podoba :)
OdpowiedzUsuńTy jesteś zdolniacha <3
OdpowiedzUsuńWyszło super:)
OdpowiedzUsuńCudeńka :> Nominowałam Cię u mnie do napisania 7 faktów o sobie :)
OdpowiedzUsuńpieknie to wygląda;)
OdpowiedzUsuńdzięki!
Usuńzainspirowałaś mnie tymi pięknymi brokatami paznokciami ;)!
OdpowiedzUsuńzapraszam do mnie: http://paznomaki.blogspot.com/
W takim razie bardzo się cieszę:D
UsuńI like it! :D
OdpowiedzUsuńale śliczne! świetny pomysł :)
OdpowiedzUsuńWoow, genialnie Ci to wyszło, bardzo mi się podoba :)
OdpowiedzUsuńdużo się dzieje na Twoich paznokciach :) fajny pomysł
OdpowiedzUsuńOoo świetne, też sobie kiedyś coś w ten deseń zrobię ;>
OdpowiedzUsuńKolorek nie moj, ale wyglada ciekawie :)
OdpowiedzUsuńZapraszam na nowa notke - Klaudia :)