środa, 4 maja 2016

MANICURE: Pastelowy błękit + serduszkowy topper

Odkąd zrobiło się trochę cieplej, przerzuciłam się już całkowicie na jaśniejsze, bardziej wiosenne kolory na paznokciach :). Dzisiaj pokażę Wam jeden z ostatnich moich mani jaki nosiłam. Nie miałam akurat za bardzo czasu na dłuższe malowanie, ale nie chciałam też jednolitego koloru na paznokciach, więc postawiłam na najszybszy sposób - nawierzchniowy top z drobinkami. 

Bazą był błękitny lakier Ocean Blue od My Secret. Topper tej samej marki o nazwie Red Heart jest dość niezwykły, bo łączy w sobie biały matowy brokat i większe czerwone serca. Szkoda tylko, że jest trochę rzadki i ciężko się te serduszka "łowi". Efekt jednak jest całkiem fajny! Lakier Red Heart jest zdaje się aktualnie na wyprzedaży po 3,49zł (Drogerie Natura).

 

Po nałożeniu toppera stwierdziłam, że cały mani wygląda jak wzór z piżamki ;). 


Jakie są Wasze ulubione topy nawierzchniowe na lakiery? Co polecacie?

23 komentarze:

  1. oj tak, fajny jest ten topper :) ja go kupiłam jak był jeszcze w regularnej cenie, ale od razu wtedy nim pomalowałam, a takie coś nie zdarza się zbyt często ;) tylko faktycznie trudno łowi się te serduszka. ale udało Ci się aż tyle ich wyłowić pędzelkiem?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Haha skąd ja to znam :D! Oj ja to się nacudowałam, bo chciałam żeby serduszek było więcej więc odlewałam część bazy i dopiero łowiłam!

      Usuń
    2. kurczę to faktycznie nieźle ;) ja jak nakladalam go normalnie troche próbując wyłowić serduszka to miałam je nie na każdym paznokciu. ale i tak uważam ze to super lakier i cieszę się, że te serduszka nie gubią farby (jak było w przypadku takiego topu z serduszkami cc :/)

      Usuń
  2. Fajnie wyszło, faktycznie piżamkowo ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. mój ulubiony to top z Sally hansen ;) bardzo ładne zdobienie ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. kiedyś lubiłam takie topy.

    OdpowiedzUsuń
  5. Pomimo tego, że nie moje kolory to i tak bardzo mi się podoba. :) Osobiście bym sobie takich nie sprawiła, ale u Ciebie wyglądają bardzo ładnie. Pozdrawiam. :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Kupiłam podobny topper My Secret, tyle że z kwiatuszkami i musiałam nakładać go gąbeczką, żeby te kwiatki były widoczne, tak mało miał drobinek. Ale generalnie świetnie to wygląda :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też mam ten z kwiatkami, ale jeszcze nim nie malowałam. Jest z tym łowieniem zabawy :D

      Usuń
  7. Masz rację, że trochę piżamkowo ;) Sama nie używam topperów z ozdobnikami, więc mogę polecić co najwyżej klasyczny Insta-Dri od Sally Hansen.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Miałam Insta-Dri i bardzo lubiłam, godny polecenia top :)

      Usuń
  8. O jejku, jakie to prześliczne! Kocham takie słodziutkie wzorki :)

    OdpowiedzUsuń
  9. MUSZĘ mieć ten topcoat :O

    OdpowiedzUsuń