NIVEA Suchy szampon Fresh Revive | Nowością rynkową jest suchy szampon Nivea, który pojawił się w pełnowymiarowej wersji. Podobno zaletą Fresh Revive jest fakt, że nie pozostawia resztek produktu na włosach i jeśli tak faktycznie będzie to na pewno się polubimy (przy ciemnych włosach z suchymi szamponami trzeba bądź co bądź uważać). Moja wersja jest właśnie typowo dla włosów ciemnych co bardzo mnie cieszy.
URIAGE Krem Bariere SPF50+ | Miniaturka od Uriage - krem z filtrem SPF50. O ile te miniaturki czasem zużywam, a czasem o nich zapominam, to tę na pewno wypróbuję. Każdy kto kiedyś używał wysokich filtrów na co dzień pod makijaż, wie jak ważna jest formuła tego kosmetyku. Dlatego z chęcią sprawdzę filtr z innej aptecznej marki.
AUBE Koncentrat odżywczy na dzień | Od Aube otrzymaliśmy pełnowymiarowy koncentrat kolagenowy. Przypuszczam, że to będzie coś w rodzaju serum nawilżającego, a więc powinien nadać się do stosowania solo albo z kremami. Dla nowego serum zawsze na tak!
MIYO Melon Kiss Tinted Lip Balm | Z kolorówki pojawiła się lekka pomadka Miyo - jest prawie zupełnie transparentna, nadaje ustom tylko lekką poświatę koloru. Jeszcze nie wiem czy się polubimy, pachnie niby fajnie (owocowo, melonowo), ale takie mocne aromaty w pomadkach lubią mnie na dłuższą metę męczyć, więc zobaczymy.
_ELEMENT Krem do rąk i paznokci | Super, że pojawiło się coś od marki _Element, bo od dawna chciałam coś od nich wypróbować. Jest to akurat krem do rąk z filtratem śluzu ślimaka (wolałabym pielęgnację do twarzy, ale krem też się przyda).
CLINIQUE Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator | Dodatkowo próbka nowości od Clinique. To nowy krem-żel o bogatej formule i mocno nawilżającym działaniu.
fajny zestaw, głównie za sprawą koncentratu, chętnie bym go przygarnęła :)
OdpowiedzUsuńW sumie jak dla mnie jest takie sobie ;)
OdpowiedzUsuńDaj znać jak suchy szampon,bo do tej pory nie znalazłam ideału :)
OdpowiedzUsuńMam tę pomadkę, sięgam czasem, ale to nie jest mój ulubieniec ;).
OdpowiedzUsuń